Duszpasterze

Struktury
Makowski JózefKs. Kanonik Józef Makowski,

ur. 16.03.1949 – Borzęcin Górny, syn Stanisława i Ludwiki Kwaśniak, Matura: 1967 – LO Brzesko, Studia: 1968-1974 Tarnów – Wyższe Seminarium Duchowne, Święcenia kapłańskie: 02.06.1974 Tarnów, święceń udzielił: Ks. Bp Jerzy Pracował w parafiach na stanowisku:
Gawłuszowice 24.06.1974 – 23.06.1976 wikariusz
Gorlice 24.06.1976 – 13.08.1981 wikariusz
Ropica Polska 14.08.1981 – 23.07.1982 rektor
Ropica Polska 24.07.1982 – 09.06.1994 proboszcz
Gorlice – Glinik Mariampolski 10.06.1994 – 15.11.2009 proboszcz
Obecnie, od 16.11.2009 pracuje w parafii Gorlice – Glinik Mariampolski jako kapelan DPS.


Makowiecki Stanisław

Ks. Kanonik mgr Stanisław Makowiecki

ur. 27.10.1958 – Wólka Łętowska, syn Adolfa i Katarzyny Baran, parafia pochodzenia: Rudnik n. Sanem
Matura: 1977 – LO Rudnik n/ Sanem
Studia: 1977-1983 Przemyśl – Wyższe Seminarium Duchowne, Święcenia kapłańskie: 29.06.1983 Przemyśl
święceń udzielił: Ks. Bp Ignacy Tokarczuk
Pracował w parafiach na stanowisku:
Lesko 01.08.1983 – 30.06.1985 wikariusz
Krosno 01.07.1985 – 30.06.1987 wikariusz
Nowa Dęba 01.07.1987 – 25.06.1991 wikariusz
Tyczyn 26.06.1991 – 21.08.1992 wikariusz
Zabierzów 22.08.1992 – 09.06.1994 wikariusz
Obecnie, od 10.06.1994 pracuje w parafii Ropica Polska jako proboszcz.

Dodaj komentarz