O parafii

Strona Parafii Rzymskokatolickiej pw. Miłosierdzia Bożego w Ropicy Polskiej. Została założona w październiku 2015 r. i przedstawia podstawowe informacje o parafii, jej funkcjonowaniu, o miejscach, ludziach i wydarzeniach. Zapraszamy do korzystania.

Na stronie zamieszczanie są co tydzień ogłoszenia duszpasterskie, które proboszcz odczytuje w każdą niedzielę na zakończenie Mszy św. Tutaj można się z nimi spokojnie zapoznać. Często ogłoszenia te są poszerzone o ogłoszenia diecezjalne i ogólnokościelne. Zapraszamy do lektury. Tutaj także można znaleźć intencje mszalne, które są odprawiane w danym tygodniu.

…jest także na tej stronie wiele innych ciekawych rzeczy:

Strona prezentuje nasz kościół parafialny i inne miejsca oraz historię parafii i miejscowości. Tutaj znajdziemy informację o sakramentach sprawowanych w parafii oraz duszpasterstwach, które funkcjonują w naszej wspólnie. Są tutaj również informacje i zaproszenia na różne wydarzenia w parafii czy diecezji.

Zapraszamy do odwiedzania strony www naszej parafii i do zgłaszania propozycji jej ubogacenia.
Ks. Proboszcz Stanisław Makowiecki