Duszpasterze

Ks. Kanonik Józef Makowski, ur. 16.03.1949 – Borzęcin Górny, syn Stanisława i Ludwiki Kwaśniak, Matura: 1967 – LO Brzesko, Studia: 1968-1974 Tarnów – Wyższe Seminarium Duchowne, Święcenia kapłańskie: 02.06.1974 Tarnów, święceń udzielił: Ks. Bp Jerzy Pracował w parafiach na stanowisku: Gawłuszowice 24.06.1974 – 23.06.1976 wikariusz Gorlice 24.06.1976 – 13.08.1981 wikariusz Ropica Polska 14.08.1981 – 23.07.1982 rektor Ropica Polska 24.07.1982 – […]

Czytaj dalej