20. 03. 2022 r. – 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU C

16: 30 – za parafian
****************************************************************************

1. DZISIAJ:

* po Mszy świętej porannejzmiana tajemnic różańcowych;
* o godz. 16: 30 GORZKIE ŻALE, które ofiarujemy w intencji naszych zmarłych –
złóżmy im ten dar naszej wielkopostnej pokuty, jako znak naszej wdzięczności.                            -Kazania: List Biskupa Rzeszowskiego z okazji 30. rocznicy powstania diecezji.

2. Jutro i w sobotę Msza święta będzie o godz. 6: 30.

3. We wtorek o godz. 16: 30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Eucharystia.

4. W środę i w czwartek Msza święta będzie o godz. 17: 00.

5. W piątek UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO Dzień Świętości Życia
i 30. rocznica utworzenia naszej diecezji.

* W tę Uroczystość Ojciec święty dokona Aktu Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.

+ O godz. 16: 30 będzie Droga Krzyżowa prowadzona przez dzieci przygotowujące
się do I Komunii św. z udziałem ich rodziców i Msza święta, na której w łączności z Ojcem świętym odmówimy ten Akt Poświęcenia. Serdecznie wszystkich zapraszamy do modlitwy o pokój            w Ukrainie i o nawrócenie Rosji.

6. W sobotę w nocy pamiętajmy o przestawieniu zegarków na czas letni. Śpimy o jedną
godzinę krócej.

7. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na ogrzewanie i oświetlenie kościoła.

8. Pamiętajmy o jałmużnie wielkopostnej na rzecz samotnych osób – chorych. Dar pieniężny na ten cel można złożyć do skrzynki świętego Antoniego w kościele.

9. Składamy serdeczne “Bóg zapłać”:
– osobom z wyznaczonych domów z Ćwierci za posprzątanie wczoraj kościoła i za ofiarę,
– wszystkim, którzy złożyli dziś ofiarę na organizację Ciemnicy i Grobu Pańskiego,
zakup kwiatów.

10. Troskę o czystość świątyni powierzamy w tym tygodniu mieszkańcom domów z Ćwierci
od pana Edwarda Trybusa do pana Tadeusza Adamkiewicza.