PIELGRZYMKA Z BUDZIWOJA DO WILNA 1-3 MAJA 2015 R.

dzień (1 maja – piątek): O godz. 2.00 zbiórka uczestników przy Parafii w Rzeszowie-Budziwojupakowanie bagaży i wyjazd do Wilna – zakwaterowanie i obiadokolacja. Po drodze wstąpimy do Studzienicznej – zwiedzanie sanktuarium oraz do Trok – zwiedzanie zamku księcia Witolda z XIV w.

dzień (2 maja – sobota): śniadaniezwiedzanie Wilna z miejscowym przewodnikiem – Ostra BramaGóra Trzech Krzyży, Stare Miastokościoły (katedra z grobami królewskimi i kaplica śwKazimierzaśwKazimierzaPiotra i Pawła na AntykoluśwAnnyŚwiętego DuchaSanktuarium Bożego Miłosierdzia), Ratuszcmentarz na Rossiecmentarz wojskowy na Antykolupowrót do hoteluobiadokolacja i nocleg.

3 dzień (3 maja – niedziela): pakowanie bagaży, śniadanie, dalsze zwiedzanie Wilna, m.in.: Muzeum Mickiewicza, Uniwersytet Wileński; obiad, wyjazd do Rzeszowa i zakończenie pielgrzymki ok. 23.00.

Koszt pielgrzymki 700 zł (+50 zł na bilety)
Zapisy u siostry w zakrystii do połowy kwietnia.
Pielgrzymkę organizuje parafia we współpracy z Biurem Turystycznym „Pielgrzym”